Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

odchudzanie odchudzanie toruń zabiegi kosmetyczne

Jak wyszczuplić brzuch?

Wymodelowany brzuch jest marzeniem dużej liczby osób – zarówno pań, jak i mężczyzn. Rewelacyjnie by było w sytuacji, gdyby był cudownie umięśniony oraz cokolwiek atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, która jest dla nas epicentrum podczas ćwiczenia oraz przy wybieraniu przeróżnych diet. Osoby, które sporo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, są w stanie pochwalić się zjawiskowym, szczupłym brzuszkiem i z dumą spacerują po plaży lub wyprężają się na leżakach nad jeziorkiem. Nic w tym dziwnego, ponieważ brzuch jest tą strefą ciała, która ujmuje płeć przeciwną. Mamy szansę jednak przyuważyć takie osoby, jakim absolutnie nie zależy na wyraźnym negliżu oraz w zasadzie nie odkrywają tak entuzjastycznie wyrzeźbionego brzuszka. Nad sylwetką trzeba pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeżeli chcemy leżakować sobie po pracy na kanapie zamiast wędrować na fitness w wodzie czy ćwiczyć w klubie fitness, wówczas na sto procent nie spełnimy tego pragnienia. Zamiast zachwycającego bikini bądź spodenek, będziemy zobowiązani wciskać się w okropne kostiumy, tankini z szortami bądź bokserki i koszulkę. Każdy powiada: musisz wszystko sobie zaplanować, zadowalające efekty przyniesie optymalna dieta i ćwiczenia. Ale czy na pewno? Czy jest to rzeczywiście takie naturalne, jak podkreślają ludzie z boku? Czy wystarczy dieta bogata w warzywa oraz owoce, trochę spacerów i co ważne – brzuszków, ażeby móc chwalić się wszystkim naokoło zjawiskowym brzuchem? Otóż nie całkiem. Odchudzanie krótko mówiąc nie bazuje jedynie na wymienionych oczywistych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, czyli tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Absolutnie nie możemy pozbyć się tkanki lipidowej jedynie w jakimś miejscu, wskazany jest ogólny wysiłek wszystkich partii ludzkiego ciała. Oporny tłuszczyk na ciele spala się symetrycznie, to znaczy – w dowolnej części ciała współmiernie do liczebności komórek lipidowych. Odchudzanie występuje globalnie, dotyczy całego ciała, zaś materiały promocyjne, które mówią inaczej, po prostu okłamują. Istotną funkcję odgrywa tu genetyka, ponieważ pewne osoby mają większe skłonności do nadwagi jedynie z tego względu, iż ich rodzice i różne inne osoby z rodziny, również miały z tym poważny dylemat. W czasie wykonywania wyłącznie samych brzuszków bez wątpienia nie wyeliminujemy szpecących fałdek, ponieważ w owym czasie będziemy zużywać zbyt małą ilość energii. Brzuszki umacniają mięśnie w martwiącej nas partii i po niedługim czasie może się okazać, iż mamy tam dużo więcej centymetrów niżeli myśleliśmy. Muskuły nabierają siły (wykształci się nam stabilne podparcie), ale tłuszcz zostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz zrównoważonej diety oraz ruchu ogólnego (czyli aktywności tyczących się wszystkich części ciała, a nie wyłącznie określonej części), mamy możliwość skorzystać z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Krótko mówiąc nie chodzi tutaj jednakże o to, by przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś niezwykłymi urządzeniami…i odpuścić sobie owe sprawy wyliczone wcześniej. Wszystko musi być ze sobą zintegrowane – dieta, dużo ruchu i zabiegi kosmetyczne, jakie uelastycznią naskórek, usuną cellulit, wyrównają fałdki w miejscach, na które dieta i ruch bynajmniej nie mogą nic zaradzić.

W ostatnim czasie takim fajnym sposobem na odchudzanie jest przykładowo liposukcja bez skalpela przy użyciu nowoczesnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą możemy sprawnie usunąć tkankę lipidową z kluczowych miejsc, m in. po wewnętrznej części ud. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o efektowne odchudzenie po jednym zabiegu, ale także usunięcie miejscowej tkanki lipidowej. Specjalna głowica wciąga sukcesywnie fragmenty skóry, natomiast fale dźwiękowe bombardują komórki tłuszczowe. Są one zaraz potem wydalane z naszego ciała poprzez limfę, a w kolejnym etapie – poprzez wątrobę. Można również zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który poprawia wygląd skóry, jej elastyczność, rzeźbi sylwetkę, likwiduje cellulit i minimalizuje miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus oddziałuje nie tylko na komórki tłuszczowe, lecz również na mięśnie. A ściśle: intensyfikuje komórki skóry właściwej, tkankę wewnątrz oraz bicepsy, aby szybciutko i skutecznie wyszczuplić ciało. Oporny tłuszczyk przybiera formę płynną, bowiem wpływają na niego fale radiowe. A ta okoliczność wpływa na to, iż nasza bariera ochronna oraz mięśnie są intensywnie rozgrzane. Takim urządzeniem możemy też redukować głębokość zmarszczek naokoło oczu oraz ust, a także wymodelować owal twarzy. Sporo osób decyduje się poza tym na innowacyjne zabiegi z zastosowaniem endermologii, m.in. na lipomasaż. To chyba najpopularniejsza alternatywa, ponieważ trzeba założyć charakterystyczny kostium, zaś kosmetolog realizuje zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po tymże kostiumie.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, szukasz atrakcyjnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuszku to kliknij w odsyłacz tutaj – https://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/nadwaga_i_otylosc/ – a może odnajdziesz właśnie to czego poszukujesz.

Komentarze są wyłączone.