Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Banery LED - telebimy i ekrany na kazda okazje

Imprezy o charakterze sportowym niejednokrotnie wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców.Dużym zainteresowaniem cieszy się możliwość obejrzenia takiego widowiska na żywo, czy też w telewizji. Wielu fanów sportu docenia też możliwość obserwowania rywalizacji za pomocą portale takie jak Facebook czy Twitter. Sport wzbudza silne zaangażowanie: utożsamiamy się z wybraną drużyną, w skupieniu przyglądamy się wynikom rozgrywek, wspieramy mistrzów zarówno w chwilach wzlotów, jak i upadków. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że organizatorzy imprez sportowych dokładają wszelkich starań, żeby jak najlepiej wypromować te ważne momenty.

Znaczące punkty dobrze zorganizowanej imprezy sportowej

Pod uwagę jest brane wiele czynników. Dużą rolę odgrywa umiejscowienie obiektu sportowego. Kibice muszą mieć możliwość swobodnego dotarcia do hali sportowej, na stadion czy boisko. Organizator powinien zapewnić ochronę nie tylko zawodnikom, ale także oglądającym. Kluczowy jest prezenter sportowy, to on zagrzewa do wspierania zawodników czy informuje o wynikach i decyzjach sędziów. Nie mniej ważna jest oprawa tego typu wydarzeń. Każda impreza sportowa musi mieć właściwą oprawę, taką która podkreśli jej charakter i ułatwi na przykład osobom w dalszych rzędach oglądnie meczu. Pierwszorzędne znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, dlatego niemal nieprześcignione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Wykorzystuje się je w projektowaniu wielu części hali czy innej sportowej areny.

Nieograniczona ilość zastosowań – telebimy i banery LED

Umieszczenie ekranów, telebimów LED stwarza wiele rozwiązań realizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji tego typu sprzętu. Często są one stosowane na boiskach różnego typu, tych zadaszonych i na wolnym powietrzu. Niezmiernie istotne jest dopasowanie telebimu do wielkości obiektu, odległości kibiców od areny rozgrywek. Wpływa to na czytelność i komfort oglądania. Telebimy, ekrany i wszelkie banery LED muszą być dostosowane do miejsca, w którym będą używane. Plener wymaga innej jasności niż zamknięty stadion. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że warunki atmosferyczne nie są kłopotem. Ekrany LED sprawdzą się bez względu na deszcz albo upał. Ekrany łączy się modułowo, stwarza to ogromne możliwości a dzięki temu wydarzenia sportowe stają się rozpoznawalne. Zostanie to pozytywnie ocenione zarówno przez fanów sportu, jak i samych zawodników.

Telebimy, ekrany i banery LED – wiele zastosowań

Osoby zajmujące się organizacją eventów sportowych mają do dyspozycji wiele rozwiązań. Najczęściej spotykane są telebimy LED. Tworzą je oddzielne moduły,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Ciekawym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one niezwykle dostosowujące się do konstrukcji, przez co można z nich stworzyć różnego rodzaju konstrukcje. Można je wykorzystać jako tło, czy element scenografii. Je też grupuje się na te przeznaczone do zadaszonych i otwartych obiektów. Ekrany LED mogą posłużyć do wydzielenia linii boiska, zarówno w zamkniętych obiektach, jak i w tych na świeżym powietrzu. Bandy LED są solidnie usztywnione, nie naruszy ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W każdej rozgrywce drużynowej niezbędna jest tablica prezentująca wyniki. To z nią związane są największe odczucia. Wykorzystanie tablicy LED powoduje to, że wynik nie tylko będzie bardzo dobrze widoczny i odpowiednio wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Pozyskanie sponsorów odgrywa kluczową rolę w czasie organizacji każdego eventu sportowego. To od nich zależy, czy event będzie miał sposobność przyjąć się w sportowym kalendarzu. Najczęściej przedsiębiorstwa wspierające takie imprezę oczekują, że ich logo zostanie odpowiednio wyeksponowane. W tym celu także można wykorzystać ekrany LED. Stwarzają one większe pole manewru niż plakat, czy inne nieruchome wersje. Firma sponsorująca może wyświetlić spot reklamowy, a taka forma przekazu z całą pewnością trafi do przybyłych na to wydarzenie kibiców.

Ekrany LED dostosowane do potrzeb

Zakup różnego rodzaju ekranów LED to dobra lokata dla firm lub organizacji, które systematycznie będą ich potrzebować. Z całą pewnością powinni o nim pomyśleć dyrektorzy hal sportowych. Trzeba zainwestować w ekrany dobrej jakości, o bogatej ferii barw. Producenci takiego sprzętu świadczą także usługi serwisowe. Podczas zakupu dobrze jest sprawdzić, że będziemy mogli liczyć na pomoc także po okresie gwarancyjnym. Osoby zajmujące się organizacją eventów o charakterze, które nie odbywają się często, mogą pomyśleć o usłudze wypożyczenia wszelkiego rodzaju telebimów i banerów LED. Bardzo często tego typu usługi zapewniają sami wytwórcy. Dodatkowo oferują oni także opiekę techniczną nad tego rodzaju wydarzeniami. Wypożyczenie ekranów LED zawiera transport, podłączenie sprzętu, i jego ustawienie.

Organizacja imprezy sportowej to spore wyzwanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : uczestników, widzów i całą oprawę tego typu wydarzeń. W czasie takich wydarzeń ekrany LED są bezkonkurencyjne. Wykorzystuje się je do przedstawiania wyników, wszystkich zbliżonych ujęć na murawę, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy także mogą być unowocześnione poprzez wbudowane ekrany LED, oczywiście są one odpowiednio zabezpieczone, aby nie zniszczyły się. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to ogrom pomysłów na dostosowanie terenu dookoła boiska, czy w najbliżej okolicy rozgrywek. Najlepiej zdecydować się na najwyższej jakości sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Najnowsze technologie, banery LED —> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

Komentarze są wyłączone.